Starostwo Powiatowe w Iławie oraz biblioteki publiczne Powiatu Iławskiego zapraszają dzieci do udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Celem konkursu jest zachęcenie do ekspresji artystycznej, odkrywania i rozwijania w sobie możliwości twórczych, kreatywności i wyobraźni. Tematem prac  jest zaprezentowanie wizji uroczystych obchodów Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości, po 123 latach niewoli. Poprzez uczestnictwo w konkursie można wyrazić, czym dla mnie jest Dzień Niepodległości? Jak świętuję odzyskanie przez Polskę Niepodległości? Jak ten dzień obchodzony jest w moim regionie czy w rodzinie?

Prace będą oceniane w  siedmiu kategoriach wiekowych:

  1. dzieci do lat trzech
  2. dzieci czteroletnie
  3. dzieci pięcioletnie
  4. dzieci sześcioletnie
  1. uczniowie klasy I szkoły podstawowej
  2. uczniowie klasy II szkoły podstawowej
  3. uczniowie klasy III szkoły podstawowej

Technika wykonania prac dowolna; format od A4 (210x297) do A3 (297x420)

Prosimy o przesłanie lub dostarczenie wybranych prac plastycznych  na adres :Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kisielicach, ul. Polna 1 lub  Miejska Biblioteka Publiczna 14-200 Iława, ul. Jagiellończyka 3 do 5.11.2018 r.

Uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się w 12 listopada 2018 r. o godz. 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie, ul. Andersa 2a.

Regulamin i metryczka konkursu dostępne są w bibliotekach publicznych Powiatu Iławskiego oraz na stronie: www.biblioteka.ilawa.pl