Tradycją jest, że w święto Objawienia Pańskiego powszechnie nazywanym świętem Trzech Króli organizowany jest koncert kolęd i pastorałek. W tym roku dodatkowo odbędzie się inscenizacja Jasełek Parafialnych. W dniach 5 i 6 stycznia zapraszamy mieszkańców na wydarzenie pn.: „Trzej Królowie jadą z wielką paradą...”.

5 stycznia tradycyjne kolędy i pastorałki usłyszymy w wykonaniu chóru CAMERTA. Koncert odbędzie się o godzinie 18.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Kisielicach.

6 stycznia w kościele p.w. Matki Bożej Królowej Świata w Kisielicach o godz. 13.15 odbędą się Jasełka Parafialne. Do wspólnego kolędowania, podczas czwartego już Wieczoru Kolęd, zapraszamy o godz. 18.45. Wystąpą: młodzież śpiewająca w parafialnej scholii oraz zespoły Pomerania i Mirana.

Na wydarzenie zapraszają: Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk, Proboszcz parafii p.w. Matki Bożej Królowej Świata w Kisielicach ks. Damian Nyk, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kisielicach Mariusz Gołębiowski oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Kisielicach Roman Adamski