„Miłość w rodzinie nigdy nie zginie” pod takim hasłem 14 maja w kisielickim amfiteatrze, odbyły się Dni Rodziny, których gwiazdą był Andrzej Rosiewicz.

Jak na Dni Rodziny przystało organizatorzy zadbali by nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Całkowicie bezpłatne wesołe miasteczko było oblegane przez najmłodszych uczestników festynu. W żyroskopie, nieco starsze dzieci jak również dorośli, doświadczyć mogli przeciążeń jakim poddawani są piloci samolotów. Dużym zainteresowanie cieszyły się animacje przygotowane przez animatora Arkadiusza Pękalę, na co dzień leśniczego, który w asyście harcerzy kisielickiego hufca prowadził gry i zabawy. Kisieliccy druhowie Ochotniczej straży Pożarnej przygotowali pokaz ratownictwa drogowego, w trakcie którego rozcinali samochód by wydobyć poszkodowanych w wypadku. Stowarzyszenie „Pod Tęczą” przygotowało kącik plastyczny oraz malowania twarzy. W tym dniu pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy społecznej w punkcie konsultacyjnym udzielali porad w ramach programów skierowanych do mieszkańców gminy.

Gwiazdą części artystycznej festynu był Andrzej Rosiewicz znany z takich hitów jak „Najwięcej witaminy”, „Chłopcy radarowcy” czy Czterdzieści lat minęło”, który dodatkowo swój występ okrasił porcją humoru w postaci dowcipów i anegdot. Programy o tematyce rodzinnej prezentowały dzieci i młodzież szkolna ze szkół w Łęgowie, Gorynia i Kisielic. Swój nowy program przedstawiły także zespoły działające przy kisielickim ośrodku kultury tj. Pomerania i Mirana. Całość zakończyła zumba rodzinna poprowadzona przez Marzannę Suwińską z Iławy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Kisielic Rafał Ryszczuk oraz Ks. Proboszcz Damian Nyk SAC

Głównym organizatorem z ramienia Urzędu Miejskiego w Kisielicach był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach.
Wsparcie organizacyjne:
Suski Ośrodek Kultury, Jan Kawicki, Jerzy Drozdowski, OSP Kisielice; PUK Kisielice, 18. Grunwaldzka Drużyna Harcerska im. Szarych Szeregów, Stowarzyszenie „Pod Tęczą”; Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kisielicach MGOPS w Kisielicach; Arkadiusz Pękala, Marzena Suwińska, Mariola Brzezińska, Marita Dobrzańska.
Zadanie dofinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.