Majka Jeżowska, CZADOMAN, Andrzej Rybiński oraz Piękni i Młodzi wystąpią w tym roku na letniej muzycznej scenie w Kisielicach.

Podczas Gminnych Dni Rodziny 15 maja w kisielickim amfiteatrze wystąpi Majka Jeżowska, obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym wokalistka i kompozytorka. Na swoje familijne koncerty przyciąga bardzo szeroką publiczność a na jej przebojach „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy.

W czerwcu podczas Dni Kisielic wystąpi znany wszystkim wokalista i gitarzysta Andrzej Rybiński mający na swoim koncie takie przeboje jak „Nie liczę godzin i lat”, „Pocieszanka”, „Znajdę cię”. CZADOMAN gwiazda polskiej muzyki disco dance. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji! Jego hit „Ruda tańczy jak szalona” to ponad 52 miliony wyświetleń na youtube. Podczas koncertów wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance.

4 września podczas Dożynek Gminnych wystąpią jedyni i niepowtarzalni - Piękni i Młodzi, grupa, która przebojami „Niewiara”, „Jedno słowo”  podbiła serca fanów, a z utworem „Kocham się w Tobie” jako jedyna polska grupa dance - dotarła do finału Must be The Music

Wstęp na koncerty jest wolny.