Powiślańska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Kwidzynie przekazuje informacje o ograniczeniach w świadczonych usługach.

 

Od dnia 21.03.2020 r.:

Zezwolenia Marszałka Województwa Pomorskiego:

  1. Zezwolenie 240, linia 22106 – wszystkie kursy są zawieszone,
  2. Zezwolenie 241, linia 22101 - wszystkie kursy są wykonywane,
  3. Zezwolenie 247, linia 22102 – wszystkie kursy są wykonywane,
  4. Zezwolenie 249, linia 22103 – wszystkie kursy są zawieszone,
  5. Zezwolenie 251, linia 22105 – wszystkie kursy są zawieszone,
  6. Zezwolenie 259, linia 22108 – wszystkie kursy są zawieszone,
  7. Zezwolenie 1073, linia 22109 – wszystkie kursy są zawieszone.

Dzień Dobry!

W związku z licznymi pytaniami uprzejmie informujemy, iż pracownicy firmy Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. odwiedzają obecnie mieszkańców KISIELIC przy ulicach: Mickiewicza, Leśna, Łasińska, Cmentarna, Parkowa, Komoniewskiego, Nowomiejska, Polna, Żytnia, Rolna, Słoneczna, Sienkiewicza, Szkolna, Wojska Polskiego, Nadjeziorna, Daszyńskiego, Rodziny Stangów, Jagiellońska, Wiktora, Rybna, Kwiatowa, Krasickiego, Dolna, Strażacka, w związku z prowadzonymi pracami projektowymi budowy światłowodowych linii kablowych na terenie Miasta.

Pragniemy podkreślić, że podpisywane przez właścicieli posesji umowy o dostęp do nieruchomości, nie oznaczają automatycznego korzystania przez nich z usług telekomunikacyjnych – usługi takie będą w przyszłości oferowane przez operatorów tych usług (w tym lokalnych), wykorzystujących wybudowaną w ten sposób nowoczesną infrastrukturę światłowodową.

Umowa o dostęp do nieruchomości odnosi się jedynie do wyrażenia zgody przez jej właściciela na przewieszenie kabla światłowodowego nad działką lub ułożenie kabla doziemnego, w zakresie wskazanym w umowie oraz pokazanym na szkicu, będącym załącznikiem do tej umowy.

Dostęp do nieruchomości będzie realizowany przez operatora projektowanej infrastruktury, wyłącznie na potrzeby instalacji telekomunikacyjnych linii światłowodowych oraz w przypadku konieczności usunięcia ich awarii.

Właściciele nieruchomości nie ponoszą żadnych kosztów związanych z podpisywaną umową.

Z poważaniem

Piotr Kalita

 

Załączniki:

pdfPlakat informacyjny - PDF536.03 KB

Uprzejmie informujemy, iż w związku z awarią łączy telefonicznych w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kisielicach nie jest możliwy kontakt telefoniczny na numery stacjonarne. Prosimy o kontakt pod nr tel. 662-668-196.

 

Szanowni Państwo,

z uwagi na trwający wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawienie się na terytorium RP wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”) uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie interesantów i pracowników zawieszone zostają do odwołania usługi bezpośrednie świadczone w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Urzędzie Miejskim w Kisielicach w dniu 13 marca 2020 r.

 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI 

WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Biuro Regionalne w Elblągu

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu wraz z Inkubatorem Technologicznym w Iławie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej – powiat iławski”

W spotkaniu udział wziąć mogą wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem wsparcia unijnego na założenie własnej firmy, a w szczególności mieszkańcy powiatu iławskiego.

Termin: 10 marca 2020 r. w godzinach 10:00-12:30. Miejsce: Inkubator Technologiczny, 14-200 Iława, ul. Andersa 12.

Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania dostępne są na stronie: https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/6313/fundusze-europejskie-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-%E2%80%93-powiat-ilawski

Dodatkowe informacje można uzyskać w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Elblągu przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa WarmińskoMazurskiego w Olsztynie, telefon: 55 620 09 13/14/16.

Serdecznie zapraszamy!

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp.z.o.o w Kisielicach poszukuje pracownika na stanowisko DYREKTORA FINANSOWEGO! 

Więcej informacji dostępnych pod adresem <<LINK>>