Pomoc Kordian29 października 2016r., godz. 14:00 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Kisielicach przy Aleji Wojska Polskiego 2.

W PROGRAMIE:
⊙ Występ zespołu RMS
⊙ Pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego
⊙ Występ: Wojciech Olszewski
⊙ "Chłopaki do Wzięcia"
⊙ Występ zespołu Jaśko Band
⊙ Występ zespołu QRS
⊙ "AWANTURA O GADŻET"

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
⊙ MOTONICI - przejażdżki motocyklem
⊙ "Skarby Pewexu"
⊙ Kącik urody
⊙ "Kredensik u cioci"
⊙ Warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez wolontariuszy Fundacji Maltańskiej Służby Medycznej
⊙ Warsztaty dla dzieci
⊙ "Słodka Chwila"

Kordianek jest wyjątkowym dzieckiem... Gdy miał 3 latka pojawiły się u niego pierwsze objawy choroby, której żaden lekarz dotychczas nie opisał. To jedyny taki przypadek w Polsce a nawet w Europie. Rodzice zmuszeni byli patrzeć jak z dnia na dzień stan ich dziecka się pogarszał. Obecnie Kordian strasznie cierpi z powodu silnych napięć mięśniowych obejmujących całe jego ciało. Napięcia są tak silne, że doszło do zdeformowania stawów. Chłopiec wszystko słyszy i rozumie a także stara się porozumiewać za pomocą kontrolowanych ruchów. Szansą na poprawę jego stanu jest kosztowne leczenie komórkami macierzystymi... Niestety rodziców nie stać na tak duży wydatek.

Pomóżmy Kordiankowi i jego rodzinie! Przyłącz się do akcji charytatywnej pod patronatem Fundacji "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ", pod której opieką znajduje się Kordian. Wszystkie środki, które uda nam się zebrać zostaną wpłacone na konto fundacji.

Więcej info: 786251199

ORGANIZATORZY:
Zespół MIRANA - OSP Kisielice
Stowarzyszenie Rozwiń Skrzydła w Kisielicach
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kisielicach