Dzień Dobry!

W związku z licznymi pytaniami uprzejmie informujemy, iż pracownicy firmy Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. odwiedzają obecnie mieszkańców KISIELIC przy ulicach: Mickiewicza, Leśna, Łasińska, Cmentarna, Parkowa, Komoniewskiego, Nowomiejska, Polna, Żytnia, Rolna, Słoneczna, Sienkiewicza, Szkolna, Wojska Polskiego, Nadjeziorna, Daszyńskiego, Rodziny Stangów, Jagiellońska, Wiktora, Rybna, Kwiatowa, Krasickiego, Dolna, Strażacka, w związku z prowadzonymi pracami projektowymi budowy światłowodowych linii kablowych na terenie Miasta.

Pragniemy podkreślić, że podpisywane przez właścicieli posesji umowy o dostęp do nieruchomości, nie oznaczają automatycznego korzystania przez nich z usług telekomunikacyjnych – usługi takie będą w przyszłości oferowane przez operatorów tych usług (w tym lokalnych), wykorzystujących wybudowaną w ten sposób nowoczesną infrastrukturę światłowodową.

Umowa o dostęp do nieruchomości odnosi się jedynie do wyrażenia zgody przez jej właściciela na przewieszenie kabla światłowodowego nad działką lub ułożenie kabla doziemnego, w zakresie wskazanym w umowie oraz pokazanym na szkicu, będącym załącznikiem do tej umowy.

Dostęp do nieruchomości będzie realizowany przez operatora projektowanej infrastruktury, wyłącznie na potrzeby instalacji telekomunikacyjnych linii światłowodowych oraz w przypadku konieczności usunięcia ich awarii.

Właściciele nieruchomości nie ponoszą żadnych kosztów związanych z podpisywaną umową.

Z poważaniem

Piotr Kalita

 

Załączniki:

pdfPlakat informacyjny - PDF536.03 KB