Szanowni Państwo!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne planujące założyć własną firmę oraz przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie unijne na założenie i rozwój działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się 31 sierpnia 2015 r. w Elblągu w godz. 10.00 – 13.00 w Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki 132.
Dodatkowe informacje na temat spotkania można uzyskać w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Elblągu (tel. 55 620 09 13/14/16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:
1. przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 sierpnia 2015 r.
2. potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.
Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: http://rpo.1420.warmia.mazury.pl/artykul/128/pozyczki-na-wsparcie-wlasnego-biznesu-%E2%80%93-spotkanie-informacyjne