Logo konsultacji społecznych

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących  Projektu programu pn. Roczny programu współpracy Gminy Kisielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w sferze pożytku publicznego na rok 2020.

Treść projektu programu pn. Roczny programu współpracy Gminy Kisielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami realizującymi zadania publiczne w sferze pożytku publicznego na rok 2020, projekt uchwały i formularz do zgłaszania uwagi i wniosków  znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Stowarzyszenia/Współpraca/Konsultacje i są dostępne bezpośrednio w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kisielicach ul. Daszyńskiego 5, pokój nr 4.

Wypełniony formularz należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 września 2019 r. do godz. 15:00:

  • osobiście w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kisielicach lub
  • na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub
  • na adres Urzędu Miejskiego w Kisielicach, 14-220 Kisielice, ul. Daszyńskiego 4.

Uwagi i wnioski można zgłaszać za pomocą elektronicznego systemu konsultacji Gminy Kisielice dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Stowarzyszenia/Współpraca / eKonsultacje lub bezpośrednio pod adresem: https://konsultacje.kisielice.pl

W dniu 19 września 2019 roku o godz. 14:00 w sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kisielicach odbędzie się spotkanie konsultacyjne programu współpracy na 2020 rok, na które serdecznie Państwa zapraszamy. 

 

W dniu 4 października 2019 r. zakończono konsultacje.

 

Załączniki dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej - << LINK >>