Uprzejmie informuję, że Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego uruchomił Platformę Przedsiębiorczości Warmii i Mazur https://biznes.warmia.mazury.pl/

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur powstała z myślą o przedsiębiorstwach z regionu, osobach zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wszystkich osobach poszukujących informacji gospodarczej z województwa warmińsko-mazurskiego.

Celem utworzenia Platformy było zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji w obszarze przedsiębiorczości i przedstawienie ich w czytelnej i przystępnej formie. Wszystko o biznesie Warmii i Mazur w jednym miejscu.

Platforma została również udostępniona w wersji mobilnej oraz jako profil na Facebooku https://www.facebook.com/PlatformaPrzedsiebiorczosciWiM/

Instytucje zainteresowane zamieszczeniem ich oferty na Platformie zachęca się do kontaktu z Biurem Przedsiębiorczości Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 89 521-93-21.

 

Burmistrz Kisielic

/-/ Rafał Ryszczuk