Nazwisko i imię
Stanowisko
Nr telefonu
Nr pokoju
1
Magda Majewska
SEKRETARIAT
Centrala telefoniczna Urzędu:
  Tel: 55 27 85 500
Fax: 55 27 85 502
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2
2
Rafał Ryszczuk
Burmistrz
 Tel: 55 27 85 500
2

3

Jolanta Chruszczewska

Zastępca Burmistrza

Tel. 55 27 85 527

5

4

Barbara Pękala
Sekretarz Gminy
Tel: 55 27 85 500
3

5

Sergiusz Sikorski
Skarbnik Gminy
Kierownik Referatu Finansów
Tel: 55 27 85 511
8

6

Barbara Zając
Główna księgowa ds. wspólnej obsługi jednostek organizacyjnych
Tel: 55 27 85 525
1A

7

Krystyna Kowalska
ds. płac i rozliczania inwestycji
Tel: 55 27 85 512
8

8

Emilia Więckowska-Kostrzewska
ds. księgowości podatkowej
Tel: 55 27 85 514
9A

9

Ewelina Kożuchowska
ds. wymiaru podatku i opłat
Tel: 55 27 85 515
9A

10

Kamila Jajkowska
ds. księgowości budżetowej
Tel: 55 27 85 513
8
11
Julita Błażyńska
(Zastępstwo - Małgorzata Solarska)
ds. budżetu i planowania
Tel: 55 27 85 516

8

12
Anna Wołoszko
ds. podatków pośrednich
Tel: 55 27 85 521
8
13
Justyna Gniadek
ds. płac oświaty
Tel: 55 27 85 526
1A
14
Aneta Konecka
ds. rozliczeń, windykacji oplaty za odpady komunalne i oplaty różne
Tel: 55 27 85 506
9A
15
Roman Czyżewski
Kierownik Referatu Rozwoju Gminy
ds. planowania przestrzennego, inwestycji, remontów gminnych oraz projektów współfinansowanych ze środków UE
Tel: 55 27 85 509
7
16
Magdalena Nowińska
ds. drogownictwa, gospodarki wodnej i rolnictwa
Tel: 55 27 85 522
1
17
 Natalia Piotrowska
ds. ochrony środowiska, utrzymania czystości i porządku oraz gospodarki odpadowej
Tel: 55 27 85 508
1
18

Marianna Manista

ds. programowania, planowania inwestycji i gospodarki nieruchomościami

Tel: 55 27 85 507
7

19

Eugeniusz Perwejnis

ds. budownictwa

Tel. 55 27 85 501

7

20

Anna Górska

pomoc administracyjna

Tel. 55 27 85 510

7

21

Zdzisław Cichocki

stanowisko pomocnicze - konserwator

 

 

22

Krzysztof Murawski

stanowisko pomocnicze - konserwator

 

 

23

Hanna Zalewska
Referat Społeczno-Administracyjny
USC, ewidencja ludności i dowody osobiste
Tel: 55 27 85 520
11
24
Marek Rojczyk
ds. obronnych, obrony cywilnej, spraw wojskowych, po.poż, sportu i działalności gospodarczej
Tel: 55 27 85 518
10
25
Jolanta Chruszczewska
Zastępca Burmistrza
Kierownik Referatu Organizacyjnego

ds. organizacyjnych i ochrony danych

Tel. 55 2785527
5
26
Marta Różańska
ds. kadr i oświaty
Tel: 55 27 85 524
6
27
Paweł Zernow
Informatyk
Tel: 55 27 85 519
6

28

Łukasz Adamski

pomoc administracyjna

Tel. 55 27 85 528

4

29

Karolina Wasilewska
(Zastępstwo - Jagoda Narczyk)
Biuro Rady Miejskiej
Samodzielne stanowisko ds. obsługi rady i samorządów

Tel: 55 27 85 523

4